У «Різнокольоровій Планеті» працює команда педагогів, які мають вищу педагогічну освіту, великий досвід роботи з дітьми від 8 місяців до 18 років.

    Ми дуже відповідально підходимо  до питань виховання та освіти дітей.

    Наші педагоги пройшли багатоступеневий відбір, показали свою майстерність на практиці, регулярно беруть участь у семінарах з підвищення кваліфікації, мають відмінні рекомендації та відгуки батьків дітей, які відвідували їхні заняття.

   Кожний педагог  нашого Центру — це унікальна творча особистість, що має незвичайну здатність зацікавити дитину, розкрити і розвинути здібності кожного малюка, повірити в себе, навчити не боятися труднощів і приймати цей світ із задоволенням !

    Ми маємо чудові результати: наші вихованці є лауреатами та переможцями Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, вступили до престижних гімназії та ліцеїв Києва.

 изображение_viber_2020-08-29_16-12-47Юля

Керівник філії у ЖК Софія, психолог, викладач, педагог раннього розвитку та підготовки до школи, член Всеукраїнської асоціації розвитку дитини, автор педагогічної програми «Планета Добра», статей з педагогіки, психології, організації розвиваючої діяльності для дітей та підлітків. Педагогічний стаж – 20 років.

«Діти — це найдорожче і найдивовижніше обдарування. Мої життєві пріоритети, цінності та ідеали побудовані на одному важливому правилі — думці дуже доброї людини — Сухомлинського В.: «Обережно торкайся до людини; жити серед людей, — це все одно що ходити казковим садом, де навколо тебе найтонші пелюстки квіток з тремтячими на них краплями роси, треба так торкатися квіток, щоб не впала на землю жодна крапля. изображение_viber_2020-08-16_12-27-55

 Юля
Педагог раннього розвитку, підготовки до школи та англійської мови. Досвід роботи з дітьми – 5 років. Неймовірна любов до дітей, уміння знайти ключик до кожного серця — ці риси в сукупності з красою душі і творчим потенціалом відбиваються на надзвичайно пізнавальних і захоплюючих заняттях, які проводить Юлія.

«Наші діти швидко дорослішають і нам потрібно за короткий час прищепити їм важливі навички життя. Якось в одне селище прийшла і залишилася жити стара мудра людина. Він любив дітей і проводив з ними багато часу. Ще він любив робити їм подарунки, але дарував тільки крихкі речі, як не намагалися діти бути акуратними, їх нові іграшки часто ламалися, діти засмучувалися і гірко плакали, минав якийсь час, мудрець знову дарував їм іграшки, але ще тендітніші. Ти мудрий і бажаєш нашим дітям тільки добра… Але навіщо ти робиш їм такі подарунки? Вони намагаються, як можуть, але іграшки все одно ламаються, і діти плачуть, адже іграшки такі прекрасні, що не грати з ними неможливо. років, — усміхнувся старець, — і хтось подарує їм своє серце, може, це навчить їх поводитися з цим безцінним даром хоч трохи акуратніше? Друзі, а хіба наші діти не подарували нам своїх сердець, коли прийшли до нас?

IMG_0226 Наталія

Педагог з підготовки до школи та англійської мови. Досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку — 10 років.

«Я твердо переконана в тому, що навчання англійської в наші дні – один із найважливіших етапів розвитку дитини. Поряд із засвоєнням загальноосвітніх навичок воно сприяє розвитку уваги, пам’яті та лінгвістичних здібностей дитини. Заняття у невеликих групах забезпечить поєднання індивідуального підходу з розвитком соціальної активності. А ігрова форма подачі матеріалу з безліччю віршиків, римівок, пісень зроблять засвоєння англійської мови простою, цікавою та доступною.

bnh

 Марія

Педагог раннього розвитку, підготовки до школи. Педагогічний стаж – 8 років.

Марія — неймовірно творча людина, в руках якої будь-яка річ перетворюється на корисний посібник, що розвиває. На заняттях у Марії кожна дитина захоплена, адже таких іграшок Ви більше не зустрінете ніде. Інноваційні розробки Марії – яскраві, неймовірно цікаві та продумані в деталях. Марія вміє бачити прекрасне у непомітних речах, передає свій досвід та знання юним вихованцям, отримуючи від роботи колосальне задоволення!
Светлана

 

 Світлана

Педагог раннього розвитку, підготовки до школи. Досвід роботи – 8 років.

На заняттях у Світлани завжди надзвичайно цікаво! Кожен урок — це маленька подорож до країни Дитинства, де на дітей чекають пригоди та відкриття, а Світлана, як справжній капітан, спрямовує свій корабель впевнено і вірно назустріч новим перемогам та успіхам своїх маленьких помічників.

 

 

изображение_viber_2020-08-16_12-27-54

Анастасія

Керівник студії живопису. Досвід роботи — 5 років. Анастасія працює у різних жанрах та напрямках. Бере активну участь у міжнародних виставках та пленерах як в Україні, так і за кордоном. Завжди дуже доброзичлива, з великою любов’ю та трепетом ставиться до дітей та улюбленого мистецтва.

 

 

 

getImage - копия

   Анатолій

 Викладач гітари найвищої категорії. Лауреат міжнародних конкурсів. Учні з успіхом виступають на Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах та Фестивалях, займаючи звання Лауреатів та Дипломантів. Активно співпрацює з Національною радіокомпанією України. Авторські музичні твори часто звучать у музичних та розважальних передачах. Досвід викладання — 20 років.
viber imageb

Юрій 

Тренер-інструктор секції АЙКІДО. Педагогічний стаж – 15 років.

Офіційний представник Федерації Айкідо Йосінкан Україна. Діти, які займаються у Юрія, успішно проходять атестації, беруть участь у змаганнях. Дитина з будь-якою підготовкою та фізичною формою почуватиметься спокійно та впевнено. У цьому мистецтві бажані результати приносить не так сила і хороші фізичні дані (хоча вони, звичайно, дуже важливі), скільки наполегливість, терпіння, увага і, зрештою, вміння володіти собою і своїм тілом.

изображение_viber_2019-06-14_23-31-31

Світлана

Логопед-дефектолог. Досвід роботи – 20 років. Завдяки чуйному характеру та великому досвіду роботи з дітьми з різними мовними порушеннями Світлана Федорівна завжди знаходить правильне рішення у наданні допомоги, підбирає індивідуальну програму. Завжди активна, життєрадісна, знаходить ключик до кожного маленького чоловічка.

 

 

 

 

Юлія

Педагог з підготовки до школи. Досвід роботи 12 років. Ірина завжди сповнена нових ідей, цікавих методик. Заняття яскраві, пізнавальні. Всі діти Ірини сильні та обдаровані. На заняттях створюється атмосфера, коли кожна дитина обов’язково відчує ситуацію успіху.

 

 

 

изображение_viber_2020-08-16_12-27-56

Вікторія

Адміністратор. Досвід роботи 6 років.

Вікторія — як справжня гостинна господиня, завжди зустрічає радісною посмішкою, відповість на всі запитання батьків, заспокоїть схвильованих малюків, підбере найцікавішу та найпродуктивнішу програму розвитку для кожної дитини.