Що таке Різнокольорова Планета?
Різнокольорова Планета – це унікальна програма розвитку, розроблена відповідно до вікових та психологічних особливостей дітей. Усі найкращі методики світових авторів взаємопов’язано зібрані, доповнені та вплетені в основу програми, утворюючи своєрідні сходинки розвитку, виховання, пізнання, позитивного настрою та просто відмінного настрою!
Кожне заняття у Різнокольоровій Планеті інтегровано, тобто наповнено різними видами предметної діяльності та спрямоване на цілісний розвиток дитини. Інтегровані заняття сприяють розвитку образного мислення, допомагають яскраво та органічно знайомити дитину з навколишнім світом, з поняттями та процесами (соціальними, морально-етичними, емоційно-чуттєвими, природничо, логіко-математичними, художньо-естетичними).
Різнокольорова Планета – це місце зустрічі з талановитими людьми цікавих професій, які обов’язково поділяться своїми знаннями та досвідом: не лише розкажуть, але й покажуть як зробити так, щоб життя наших дітей стало здоровим, захоплюючим, яскравим, пізнавальним, щасливим… Різні майстер-класи, тренінги, ігрові квести допоможуть урізноманітнити та наповнити наше життя новими знаннями та відчуттями.
Різнокольорова планета — це маленький світ щасливого дитинства, де кожна дитина є найголовнішим і найважливішим скарбом; де основними складовими є наявність духовних цінностей – у кожному занятті, у кожній грі, у кожному слові.