learnЯкщо Вашому малюкові вже виповнилося 3 роки, ми запрошуємо Вас до «Клубу англійської мови».

Програма «English for babys» (діти 3-4 років)

У ранньому віці діти вивчають англійську так само легко, як вони освоюють свою рідну мову.

Завдяки ігровій програмі, використанню пісень, музики, яскравому демонстраційному матеріалу заняття являють собою вже не просто урок, а свято, яке надовго залишається в пам’яті дитини і на яке хочеться повертатися знову і знову.

Протягом цього курсу Ваш малюк вивчить багато слів, познайомиться з простими англійськими пропозиціями, легко запам’ятає віршики та пісеньки.

Перший рік програми передбачає велику кількість тем: тварини, кольори, цифри, транспорт, сім’я, частини тіла, іграшки, продукти харчування, одяг та ін. Коли дитині виповниться чотири роки, вона зможе продовжити заняття за програмою «English for Children» .

Програма «English for children» (діти 4-10 років)

Програма вивчення англійської мови для дітей 4-10 років розроблена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей.

У ході реалізації програми діти мають можливість удосконалити свої мовні навички. Використання різних методів стимуляції розмовної мови дітей дозволяє досягти прекрасних результатів — діти вчаться розуміти та вимовляти слова, вибудовувати короткі речення.

Крок за кроком програма виводить навчання на новий рівень — діти навчаються читання, письма, граматики.

У групі до 8 осіб. Вартість занять Ви можете побачити у розділі Ціни.