444882395_640Якщо Вашому малюкові вже виповнилося 3 роки, ми запрошуємо Вас до «Клубу англійської мови».

Програма «English for babies» (діти 3-4 років)

У ранньому віці діти вивчають англійську так само легко, як вони освоюють свою рідну мову.

Завдяки ігровій програмі, використанню пісень, музики, яскравому демонстраційному матеріалу заняття являють собою вже не просто урок, а свято, яке надовго залишається в пам’яті дитини і на яке хочеться повертатися знову і знову.

Протягом цього курсу Ваш малюк вивчить багато слів, познайомиться з простими англійськими пропозиціями, легко запам’ятає віршики та пісеньки.

Перший рік програми передбачає велику кількість тем: тварини, кольори, цифри, транспорт, сім’я, частини тіла, іграшки, продукти харчування, одяг та ін. Коли дитині виповниться чотири роки, вона зможе продовжити заняття за програмою «English for Children» .

                                                  

Програма «English for children» (діти 4-10 років)

Програма вивчення англійської мови для дітей 4-10 років розроблена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей.

У ході реалізації програми діти мають можливість удосконалити свої мовні навички. Використання різних методів стимуляції розмовної мови дітей дозволяє досягти прекрасних результатів — діти вчаться розуміти та вимовляти слова, вибудовувати короткі речення.

Крок за кроком програма виводить навчання на новий рівень — діти навчаються читання, письма, граматики. Як результат — через деякий час діти починають з легкістю відтворювати англійські вірші і пісні, розуміти прості тексти і спілкуватися англійською.

Наприкінці кожного півріччя діти готують звітний концерт, програму якого наповнено віршами та піснями, танцювальними номерами, елементами театральної майстерності. Це святкова подія, на яку запрошуються мами, тата, бабусі та дідусі!

Тривалість заняття 60 хвилин. У групі до 6 осіб. Вартість занять Ви можете дізнатись в розділі Ціни.