aikido_kids

       Федерація Айкідо Йошинкан Україна

Для того, щоб правильно виховати силу духу, дати вихід невгамовній дитячій енергії, а також покращити здоров’я та навчити дисципліну Вашої дитини рекомендується віддати її до секції бойових мистецтв. Ми пропонуємо Вам привести свою дитину на заняття до секції айкідо. Чим корисно айкідо для дітей?

По-перше, айкідо – це не лише фізична дисципліна. Це філософія, яка допомагає моральному та моральному становленню вашого чада. В айкідо немає змагань, тому Ваша дитина ніколи не почуватиметься переможеною та відчуватиме якісь комплекси. Айкідо вчить вирішувати конфлікти без бійок, контролювати свої емоції, керувати своєю свідомістю та тілом. У результаті Ваша дитина за допомогою регулярних занять навчиться виходити з суперечливих і конфліктних ситуацій і приходити до компромісу.

д
Для фізичного стану малюка айкідо дуже корисно тим, що тренує витривалість, а також дає основні навички управління своїм тілом. Перебуваючи в екстремальній ситуації, Ваша дитина знатиме як поводитися, щоб не допустити заподіяння шкоди своєму тілу. Наприклад, якщо він падатиме, він зможе згрупуватися так, щоб нічого собі не зламати, а якщо він стрибатиме з висоти, то зможе приземлитися належним чином без шкоди для організму.

Регулярні заняття айкідо зроблять Вашу дитину більш врівноваженою, спокійною та дисциплінованою, адже японці не допускають безцільної витрати своєї енергії.

viber image

Заняття для дітей дошкільного віку відбуваються з використанням елементів гри.

Заняття 2 рази на тиждень у групах до 8 осіб. Набір до груп за віком: 4-6, 6-8, 9-12 років.

Необхідні документи: копія свідоцтва про народження дитини та довідка від лікаря про те, що дитина ЗДОРІВ і може відвідувати секцію АЙКІДО.

Розклад занять: пн, ср, 16.00, 17.10, 18.15, 19.10.

Запис на пробні заняття за тел. 097-845-00-30, 063-329-50-22